Registreeru emakakaelavähi sõeluuringule

riba

Tähtis info!

Seoses viiruste levikuga on ka meie personal jäänud haigeks. Vastame kõnedele ja kirjadele nii kiiresti, kui võimalik. Palun pöörduge läbi E-perearstikeskuse. Aitäh mõistva suhtumise eest!

Tähelepanu!

Praegu on liikvel palju viirushaigusi. Palume viirusinfektsiooni sümptomite korral enne vastuvõttu perearstikeskust teavitada ja kui olete muul põhjusel registreeritud vastuvõtule, siis vastuvõtuaeg edasi lükata. Ülemiste hingamisteede infektsioonisümptomite korral on kohustuslik kanda perearstikeskuses näomaski ning enne vastuvõtule tulekut vajalik teha kodus COVID- 19 kiirtesti! Personalil on õigus patsiendi vastuvõtuajast loobuda, kui patsient vastuvõtule tulles ei täida nimetatud tingimusi. Nii saame vältida viiruste levikut ja saame kaitsta teisi inimesi ja ka personali ning saame teid paremini aidata. Viirushaiguse korral on esmane ravi sümptomaatiline, pereõde tuvastab telefoni teel Teie terviseseisundi ja nõustab telefoni teel sümptomaatilisest ravist. Eneseravi juhendi leiate lehelt:

https://www.tervisekassa.ee/kodune-ravi

Koduse ravi juhend täiskasvanutele (perearstiselts.ee)

hingamisteede_a53trykk (3).pdf

Juhend lapsevanemale ägeda haigusega lapse koduseks raviks COVID-19 pandeemia ajal (perearstiselts.ee)

 Aitäh!

Внимание!

Сейчас очень много вирусных заболеваний. Если у вас есть симптомы вирусной инфекции, сообщите об этом в центр семейного врача до приема, а если вы записаны на прием по другой причине, отложите прием. При появлении симптомов инфекции верхних дыхательных путей перед приемом врача или медсестры сделайте дома быстрый тест на COVID-19! Ношение маски в центре семейного врача обязательно. При несоблюдении вышеперечисленных требований наш персонал имеет право отказаться от приема. Таким образом, мы можем предотвратить распространение вирусов, и мы можем защитить других людей, а также персонал, и мы можем помочь вам лучшим образом. В случае вирусного заболевания основное лечение симптоматическое. По телефону семейная медсестра выясняет состояние вашего здоровья и даёт рекомендации по симптоматическому лечению. Вы также можете найти инструкции по самолечению на странице:

Руководство для взрослых пациентов по лечению в домашних условиях (perearstiselts.ee)

https://www.tervisekassa.ee/ru/infomaterjal/domashnie-sredstva-dlya-oblegcheniya-techeniya-virusnykh-zabolevaniy

Juhend lapsevanemale ägeda haigusega lapse koduseks raviks COVID-19 pandeemia ajal_07.02.2022_RUS (1).pdf

 Благодарим вас!

E-perearstikeskus!

Alates 23.09.2022 on Dr.Tomson Perearstikeskuses kasutusel rakendus e-Perearstikeskus, kus on mugav pikendada püsiravimite retsepte, teatada haigestumisest ja töövõimetuslehe vajadusest, leppida kokku vastuvõtu aegu, küsida tervisealast nõu ja suhelda perearstikeskusega. Pöördumistele vastame päeva jooksul. Soovitame oma telefoni laadida alla vastav äpp, kust on mugav otse pääseda rakendusse.

Teie terviseandmete turvalisemaks käitlemiseks on terviseteemaliste pöördumiste soovitav kanal e-Perearstikeskus. E-Perearstikeskusesse saate sisse logida mobiil-ID, smart-ID või ID-kaardiga. Sisselogimise järel saate pöördumisi teha ka hooldatava nimel.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et alates 2024 aastast läheb info@drtomson.ee postkast kinni. Soovitame juba praegu tutvuda e-perearstikeskuse keskkonnaga ning kasutada pöördumiseks selle digiplatvormi.

Saadaval gripivaktsiin!

Kohale jõudis tasuta gripivaktsiin. Kõikidele 60+ vanuses Eesti Haigekassa kindlustatutele, rasedatele ja lastele kuni 7 eluaastat mõeldud tasuta gripivaktsiin jõuab kohale oktoobri keskel.

Kes ei kuulu riskirühma, saavad end vaktsineerida tasulise gripivaktsiiniga (Hind 15 eurot). Vajalik eelregistreerimine!