Registreeri patsiendiks

Slider

Info seoses koroonaviirusega.

Palume mitte ilma etteregistreerimata ukse taha ilmuda, teenindame ainult etteregistreeritud patsiente! Kaasa võtta mask ja panna see ette Tervisemajja tulles. Köha, nohu, kurguvalu või muude ülemiste hingamisteede viirushaiguse sümptomite korral palume esimesel võimalusel meid teavitada, et saaksime Teid koroonatestile suunata, samuti, kui olete lähikontaktne ja Teil on sümptomid. Sümptomiteta lähikontaktsete testimine toimub Terviseameti kaudu, kellele juhised saadetakse SMS kaudu. Täpsem info: www.terviseamet.ee ja lähikontaktsete testiaja broneerimised www.koroonatestimine.ee Töövõimetuslehe avamiseks võta ühendust perearstikeskusega. Lisainfot saab veel Kriisiabi numbrilt 1247.

Septembrikuus kõik on uus.

Septembrikuust oleme avatud E ja T ja N 8-18, K ja R 8-16. Palume mõistvat suhtumist, kui telefoni teel esimese korraga meid tabada ei õnnestu. Kõnesid on palju ja võimalusel palume saata e-mail ja vastame kas e-maili teel või helistame teile tagasi.

Meiega liitus peremeditsiini resident Merilin Mitt, kes on varasemalt töötanud Soomes ja omab suurt kliinilist kogemust erinevate perearstivaldkonda kuuluvate probleemide lahendamisel. Merilin võtab vastu nii Riina Tomsoni kui Kadi Tomsoni patsiente nii mõlema arstiga koos kui iseseisvalt.