Saadaval puugivaktsiin | Registreeru emakakaelavähi sõeluuringule

riba

E-perearstikeskus!

Alates 23.09.2022 on Dr.Tomson Perearstikeskuses kasutusel rakendus e-Perearstikeskus, kus on mugav pikendada püsiravimite retsepte, teatada haigestumisest ja töövõimetuslehe vajadusest, leppida kokku vastuvõtu aegu, küsida tervisealast nõu ja suhelda perearstikeskusega. Pöördumistele vastame päeva jooksul. Soovitame oma telefoni laadida alla vastav äpp, kust on mugav otse pääseda rakendusse.

Teie terviseandmete turvalisemaks käitlemiseks on terviseteemaliste pöördumiste soovitav kanal e-Perearstikeskus. E-Perearstikeskusesse saate sisse logida mobiil-ID, smart-ID või ID-kaardiga. Sisselogimise järel saate pöördumisi teha ka hooldatava nimel.

Teade!

Oleme 28.09 avatud kuni kella 16ni. Vabandame ebamugavuste eest!

Covid tõhustusdoosid – Veebiregistratuur

Kõikidel on nüüdsest võimalik teha tõhustusdoos koroonavaktsiiniga ja uue täiendatud koroonavaktsiiniga (Pfizer-BioNtech, Moderna Spikevax) 6 kuud peale teist vaktsiinidoosi või läbipõdemist. Vaktsineerimiseks koroonavaktsiini tõhustustusdoosiga või 1. või 2. doosi jaoks palume registreeruda läbi järgneva veebilingi ja valida endale sobiv aeg: Tomson Tervisekeskus OÜ – Veebiregistratuur Sama lingi kaudu saab registreeruda ka tasulisele gripivaktsiinile (Vaxigrip Tetra) ja tasuta gripivaktsineerimisele (65 ja vanemad inimesed). Eraldi on menüüs valikus ka vaktsineerimine 5-11 aastastele lastele. Kui veebi teel registreerimine ei õnnestu, siis palume võtta ühendust meie registratuuriga.

Все есть возможность дополнительной защиты  (Pfizer-BioNtech, Moderna) 6 месяцев с последней вакцинации или если переболели совидом. Для регистрации на прививку дополнительной дозой или 1. или 2. дозой пререйдите поссылке Tomson Tervisekeskus OÜ – Veebiregistratuur и выберите подходящее вам время. Если вам не удалось зарегистрироваться по пожалуйста обратитесь в нашу регистратуру.

Saadaval gripivaktsiin!

Kohale jõudis tasuline gripivaktsiin. HK mittekindlustatutele ja alla 60-aastastele inimestele on vaktsiini hind 15 eurot. Kõikidele 60+ vanuses Eesti Haigekassa kindlustatutele, rasedatele ja lastele kuni 7 eluaastat mõeldud tasuta gripivaktsiin jõuab kohale oktoobri keskel.

Personaliuudiseid.

Alates septembrist alustab Dr.Tomsoni perearstikeskuses tööd perearst dr Anna Makina. Tegemist on kogenud perearstiga, kes alustab tööd dr Kadi Tomsoni ja dr Riina Tomsoni nimistute juures ja kes valdab vabalt nii eesti, vene kui ka inglise keelt.

Septembrikuust alustas dr Riina Tomsoni juhendamisel tööd peremeditsiini arst-resident dr Dagmar Rüütel.

Pereõdedest liitusid meie tiimiga Margarita, Olga ja Regina.