Registreeri patsiendiks

Slider

COVID-vaktsineerimine!

Kõigil, kes on eesti.ee kaudu saanud info, et on riskigruppi kuuluvad ja kes soovivad vaktsineerida, palume meie keskusega ühendust võtta, sest meil ei ole kõikide riskirühma inimeste telefoninumbreid või on need aegunud.

Plaanilised vastuvõtud

Seoses koroonavaktsineerimistest tingitud ümberkorraldustega on hetkel lükatud edasi krooniliste haigete vastuvõtud, samuti palume mõistvat suhtumist ja mitte erakorralist sekkumist nõudvate probleemidega natuke oodata. Beebide ja laste profülaktilised vastuvõtud jätkuvad, samuti kui autojuhitõend on kohe-kohe aegumas, saab seda pikendada. Palume mõistvat suhtumist kättesaadavuse osas, telefonikoormus on tänu koroonaviirusele suur ja vajadusel edastada oma teade e-mailiga.

23. ja 24. veebruar avamisajad.

Head vabariigi aastapäeva!

24.02.2021 oleme suletud, 23.02 on lühendatud tööpäev ja keskus on avatud kuni kell 15:00. Väljaspool tööaega saate abi perearsti nõuandeliinilt 1220.

Info seoses koroonvaktsiiniga.

Vaktsineerimise alustamine hakkab toimuma vastavalt Terviseameti poolt perearstikeskusele eraldatud vaktsiniinide ja määratud riskigruppide järgi. Vaktsineerimisele kutsume telefoni teel kindlaksmääratud päevale.