Saadaval puugivaktsiin | Registreeru emakakaelavähi sõeluuringule

riba

Tähelepanu!

Praegu on liikvel palju viirushaigusi. Palume viirusinfektsiooni sümptomite korral enne vastuvõttu perearstikeskust teavitada ja kui olete muul põhjusel registreeritud vastuvõtule, siis vastuvõtuaeg edasi lükata. Ülemiste hingamisteede infektsioonisümptomite korral on kohustuslik kanda perearstikeskuses näomaski. Nii saame vältida viiruste levikut ja saame kaitsta teisi inimesi ja ka personali ja saame teid paremini aidata. Viirushaiguse korral on esmane ravi sümptomaatiline, pereõde tuvastab telefoni teel Teie terviseseisundi ja nõustab telefoni teel sümptomaatilisest ravist. Eneseravi juhendi leiate ka lehelt:

Koduse ravi juhend täiskasvanutele (perearstiselts.ee)

hingamisteede_a53trykk (3).pdf

Juhend lapsevanemale ägeda haigusega lapse koduseks raviks COVID-19 pandeemia ajal (perearstiselts.ee)

 Aitäh!

Внимание!

Сейчас очень много вирусных заболеваний. Если у вас есть симптомы вирусной инфекции, сообщите об этом в центр семейного врача до приема, а если вы записаны на прием по другой причине, отложите прием. При появлении симптомов инфекции верхних дыхательных путей обязательно ношение маски в центре семейного врача. Таким образом, мы можем предотвратить распространение вирусов, и мы можем защитить других людей, а также персонал, и мы можем помочь вам лучше. В случае вирусного заболевания основное лечение симптоматическое. По телефону семейная медсестра выясняет состояние вашего здоровья и даёт рекомендации по симптоматическому лечению. Вы также можете найти инструкции по самолечению на странице:

Руководство для взрослых пациентов по лечению в домашних условиях (perearstiselts.ee)

Juhend lapsevanemale ägeda haigusega lapse koduseks raviks COVID-19 pandeemia ajal_07.02.2022_RUS (1).pdf

 Благодарим вас!

E-perearstikeskus!

Alates 23.09.2022 on Dr.Tomson Perearstikeskuses kasutusel rakendus e-Perearstikeskus, kus on mugav pikendada püsiravimite retsepte, teatada haigestumisest ja töövõimetuslehe vajadusest, leppida kokku vastuvõtu aegu, küsida tervisealast nõu ja suhelda perearstikeskusega. Pöördumistele vastame päeva jooksul. Soovitame oma telefoni laadida alla vastav äpp, kust on mugav otse pääseda rakendusse.

Teie terviseandmete turvalisemaks käitlemiseks on terviseteemaliste pöördumiste soovitav kanal e-Perearstikeskus. E-Perearstikeskusesse saate sisse logida mobiil-ID, smart-ID või ID-kaardiga. Sisselogimise järel saate pöördumisi teha ka hooldatava nimel.

Covid tõhustusdoosid – Veebiregistratuur

Kõikidel on nüüdsest võimalik teha tõhustusdoos koroonavaktsiiniga ja uue täiendatud koroonavaktsiiniga (Pfizer-BioNtech, Moderna Spikevax) 6 kuud peale teist vaktsiinidoosi või läbipõdemist. Vaktsineerimiseks koroonavaktsiini tõhustustusdoosiga või 1. või 2. doosi jaoks palume registreeruda läbi järgneva veebilingi ja valida endale sobiv aeg: Tomson Tervisekeskus OÜ – Veebiregistratuur Sama lingi kaudu saab registreeruda ka tasulisele gripivaktsiinile (Vaxigrip Tetra) ja tasuta gripivaktsineerimisele (65 ja vanemad inimesed). Eraldi on menüüs valikus ka vaktsineerimine 5-11 aastastele lastele. Kui veebi teel registreerimine ei õnnestu, siis palume võtta ühendust meie registratuuriga.

Все есть возможность дополнительной защиты  (Pfizer-BioNtech, Moderna) 6 месяцев с последней вакцинации или если переболели совидом. Для регистрации на прививку дополнительной дозой или 1. или 2. дозой пререйдите поссылке Tomson Tervisekeskus OÜ – Veebiregistratuur и выберите подходящее вам время. Если вам не удалось зарегистрироваться по пожалуйста обратитесь в нашу регистратуру.

Saadaval gripivaktsiin!

Kohale jõudis tasuline gripivaktsiin. HK mittekindlustatutele ja alla 60-aastastele inimestele on vaktsiini hind 15 eurot. Kõikidele 60+ vanuses Eesti Haigekassa kindlustatutele, rasedatele ja lastele kuni 7 eluaastat mõeldud tasuta gripivaktsiin jõuab kohale oktoobri keskel.