Registreeru emakakaelavähi sõeluuringule

riba

Dr. Tomson Tervisekeskuse lahtiolekuajad:

15.04.2024 – 8.00- 18.00, k.a. telefoniliin

16.04.2024 – 08.00- 18.00, k.a. telefoniliin

17.04.2024 – 08.00- 18.00, k.a. telefoniliin

18.04.2024 – 08.00- 18.00, k.a. telefoniliin

19.04.2024 – 08.00- 16.00, k.a. telefoniliin

Vältimatu abi saamiseks palun pöödruge lähimasse EMOsse. Kui vajate nõustamist meditsiinilistel teemadel, nädalavahetustel ja riigipühadel võib helistada Perearsti Nõuandeliinile-1220.

Väljaspool lahtiolekuaega palun kontakteeruda läbi e-Perearstikeskuse http://www.eperearstikeskus.ee

Meie keskuse uued spetsialistid!

Tomson Tervisekeskuses alustasid tööd uued spetsialistid:

Füsioterapeut Darja Izjumova juurde on oodatud patsiendid erinevate luu-lihas- ja närvisüsteemi probleemidega. Esmane vastuvõtt on soovitatav kas pereõe või perearsti juurde, kes aitab tuvastada probleemi ning suunab edasi füsioterapeudi vastuvõtule. Teenust pakutatakse vaid dr. Tomson Tervisekeskuse patsientidele.

Vaimse tervise spetsialist Andreani Reeder juurde on oodatud esmaseks kohtumiseks dr. Tomson Tervisekeskuse patsiendid, kellel esinevad vaimsed kaebused, kahtlus depressioonile või muu vaimse tervise probleem. Samuti saab Vaimse Tervise Spetsialist anda soovitusi ravimite kohta.

Lp. Dr. Marge Leetma patsiendid!

Alates 01.01.2024 võtab dr. Marge Leetma patsiente vastu Mustamäe Tervisekeskuses, Ehitajate tee 27, III korrus “Mustamäe ja Nõmme PAK”.

Telefon: registratuur 659 8043; pereõde Karina 659 8051

E-mail: mustamaejanommepak@gmail.com

E-pöördumised: www.perearst24.ee

Tähelepanu!

Praegu on liikvel palju viirushaigusi. Palume viirusinfektsiooni sümptomite korral enne vastuvõttu perearstikeskust teavitada ja kui olete muul põhjusel registreeritud vastuvõtule, siis vastuvõtuaeg edasi lükata. Ülemiste hingamisteede infektsioonisümptomite korral on kohustuslik kanda perearstikeskuses näomaski ning enne vastuvõtule tulekut vajalik teha kodus COVID- 19 kiirtesti! Personalil on õigus patsiendi vastuvõtuajast loobuda, kui patsient vastuvõtule tulles ei täida nimetatud tingimusi. Nii saame vältida viiruste levikut ja saame kaitsta teisi inimesi ja ka personali ning saame teid paremini aidata. Viirushaiguse korral on esmane ravi sümptomaatiline, pereõde tuvastab telefoni teel Teie terviseseisundi ja nõustab telefoni teel sümptomaatilisest ravist. Eneseravi juhendi leiate lehelt:

https://www.tervisekassa.ee/kodune-ravi

Koduse ravi juhend täiskasvanutele (perearstiselts.ee)

hingamisteede_a53trykk (3).pdf

Juhend lapsevanemale ägeda haigusega lapse koduseks raviks COVID-19 pandeemia ajal (perearstiselts.ee)

 Aitäh!

Внимание!

Сейчас очень много вирусных заболеваний. Если у вас есть симптомы вирусной инфекции, сообщите об этом в центр семейного врача до приема, а если вы записаны на прием по другой причине, отложите прием. При появлении симптомов инфекции верхних дыхательных путей перед приемом врача или медсестры сделайте дома быстрый тест на COVID-19! Ношение маски в центре семейного врача обязательно. При несоблюдении вышеперечисленных требований наш персонал имеет право отказаться от приема. Таким образом, мы можем предотвратить распространение вирусов, и мы можем защитить других людей, а также персонал, и мы можем помочь вам лучшим образом. В случае вирусного заболевания основное лечение симптоматическое. По телефону семейная медсестра выясняет состояние вашего здоровья и даёт рекомендации по симптоматическому лечению. Вы также можете найти инструкции по самолечению на странице:

Руководство для взрослых пациентов по лечению в домашних условиях (perearstiselts.ee)

https://www.tervisekassa.ee/ru/infomaterjal/domashnie-sredstva-dlya-oblegcheniya-techeniya-virusnykh-zabolevaniy

Juhend lapsevanemale ägeda haigusega lapse koduseks raviks COVID-19 pandeemia ajal_07.02.2022_RUS (1).pdf

 Благодарим вас!