Registreeri patsiendiks

Slider

Patsiendile

 
 • Palume mitte ilma etteregistreerimata ukse taha ilmuda, teenindame ainult etteregistreeritud patsiente! Kaasa võtta mask ja panna see ette Tervisemajja tulles. Köha, nohu, kurguvalu või muude ülemiste hingamisteede viirushaiguse sümptomite korral palume esimesel võimalusel meid teavitada, et saaksime Teid koroonatestile suunata, samuti, kui olete lähikontaktne ja Teil on sümptomid. Sümptomiteta lähikontaktsete testimine toimub Terviseameti kaudu, kellele juhised saadetakse SMS kaudu. Täpsem info: www.terviseamet.ee ja lähikontaktsete testiaja broneerimised www.koroonatestimine.ee Töövõimetuslehe avamiseks võta ühendust perearstikeskusega. Lisainfot saab veel Kriisiabi numbrilt 1247.
 • Juhised ülemiste hingamisteede sümptomitega patsientidele on endised: kontakteeruda meiega esimesel võimalusel ja mitte haigena tulla kohale, kui perearst nii ei ole öelnud. Samuti kõik muudel põhjustel vastuvõtule registreerunud palaviku või viirushaiguste sümptomite tekkimisel teatada viivitamatult perearstikeskust! Väljaspool lahtiolekuaegu ja nädalavahetustel pöörduda perearsti nõuandeliini 1220 poole. 
 • Esimesel haigestumise päeval nõustab teid telefoni teel pereõde, kes hindab tervislikku seisundit, annab soovitused koduseks raviks ja leiab teile seejärel sobiva aja pereõe või arsti vastuvõtule.
 • Kui vajate haigestumise korral haiguslehte või oma lapse haigestumise korral hoolduslehte, siis palun võtke perearstikeskusega ühendust töölt puudumise esimesel päeval. Hilisema pöördumise korral me töövõimetuslehte tagantjärele vormistada ei saa. Info ajutise töövõimetuse hüvitiste kohta leiate haigekassa kodulehelt: haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised
 • Arsti ja pereõe vastuvõtule tuleb end alati eelnevalt registreerida.
  Mitme pereliikmega arstile tulles palume panna vastuvõtuaeg igale pereliikmele.
 • Vastuvõtule mitteilmumisest palume kindlasti eelnevalt teatada.
 • Korduvretsepte pikendatakse kolme tööpäeva jooksul.
 • Analüüse saab anda kl 8.00 – 15.00.
  Perearstikeskuse töövälisel ajal saab nõu telefonitsi PEREARSTINÕUANDE TELEFONILT 1220

Kasulikud lingid

ravijuhend.ee/patsiendivarav/juhendid
sinutervelaps.blog – dr Piret Rospu blogi – palju huvitavaid artikleid
vaktsineeri.ee infot vaktsineerimise kohta

Juhendid

Emo või perearst
Emo või perearst (RUS)
Meelespea
Meelespea (RUS)