• Tomson tervisekeskuse
    arstid, õed ja spetsialistid

    Soovite tulla tööle või teha koostööd mõne tervist edendava ideega?

    dr. Kadi Tomson

    Perearst / tervisekeskuse juht

     

    Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2014.aastal ja peremeditsiini residentuuri 2020.aastal, 2022 MBA kraad TalTechist. 2014-2021 töötanud Soome Vabariigis mitmetes tervisekeskustes ja maakonna- ning ülikoolihaiglate erakorralise meditsiini osakonnas valvearstina, omades laia kogemust erakorraliste ja ägedate situatsioonide lahendamisel. Enim pakub huvi psühhiaatria, erakorraline meditsiin, kardioloogia, diagnostika, dermatoloogia, günekoloogia, ennetusmeditsiin. Teen ka pisikirurgiat. Tallinna Perearstide Seltsi juhatuse ja EPS liige, residentide juhendaja.

    dr. Riina Tomson

    Perearst / tervisekeskuse juht

    Eesti keel Inglise keel Soome keel Vene keel

    Lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatria erialal 1988. aastal. Perearstiks spetsialiseerunud 2001-2004. aastal ja oma nimistuga järjepidevalt töötanud 20 aastat. Endiselt südamelähedane on töö lastega. Residentide juhendamises pikaajaline kogemus, TPS ja EPS liige.

    dr. Anna Makina

    Perearst - nimistu juures töötav arst

    Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016. aastal ning TÜ peremeditsiini residentuuri 2019. aastal. Peremeditsiinis olen töötanud alates 2016. aastast. Omandan igal võimalusel uusi erialaseid teadmisi ja oskuseid. Tegelen igas vanuses patsientidega. Mulle erilist huvi pakkuvad valdkonnad on sisehaigused, naistehaigused, pediaatria ning vaimse tervisega seotud küsimused.

    dr. Merilin Mitt

    Peremeditsiini resident

    Eesti keel Inglise keel Soome keel Vene keel

    Merilin lõpetas TÜ arstiteaduskonna aastal 2014, seejärel töötas 5,5 aastat Soomes ja alustas 2020 õpinguid Tartu Ülikoolis Peremeditsiini erialal ning Dr.Tomson Perearstikeskus on tema kodubaas. Loodus ja sportimine on tema jaoks peamised abilised keha ja vaimu hoidmisel.

    dr. Katri Elias

    Üldarst

    Eesti keel Inglise keel

    Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2019. aastal ja pärast seda olen töötanud perearstikeskustes. Pean oluliseks tervisealast selgitustööd ja patsiendiga inimliku kontakti loomist.

    dr. Dagmar Rüütel

    Peremeditsiini resident

    Eesti keel Vene keel Inglise keel

    Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1998. aastal, edasi internatuuri ja kliinilise farmakoloogia residentuuri. Töötanud meditsiinivaldkonnas nii riigisektoris kui ka erasektoris. Alates 2021. aastast Tartu Ülikooli peremeditsiini resident.

    dr. Kati Koost

    Peremeditsiini resident

    Eesti keel Vene keel Inglise keel Soome keel

    Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2019. aastal. Õpingute ajal töötasin Ida-Tallinna Keskhaigla erakorralise meditsiini osakonnas abiõe ja abiarstina. Ülikooli lõpetamise järel töötasin pool aastat Eestis tervisekeskuses ning seejärel Soomes tervisekeskuses, laste nõuandlas ja erakorralise meditsiini osakonnas vastutava valvearstina. Tegelen erinevas vanuses patsientidega ja ka pisikirurgiaga. Usun, et inimene saab palju ise ära teha oma tervise heaks ja koostöös perearstiga õnnestub alati leida kõigile osapooltele sobiv lahendus.

    Margarita

    Pereõde

    Eesti keel Vene keel Inglise keel

    Lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 2012 aastal. Praktiseerisin PERHis üld – ja onkokirurgia osakonnas ja Verekeskuses, kuid juba aastast 2013 olen leidnud, et just pereõendus on kõige ägedaim tervishoiu haru, kus saab pidevalt täiendada oma teadmiste pagasit, seetõttu on see töö mulle hetkel kõige südamelähedasem.

    Aljona

    Pereõde

    Eesti keel Vene keel Inglise keel

    Olen alustanud oma õe karjääri aastal 2005 Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli astumisega ja juba 2006. aastal algas praktiline osa Põhja-Eesti Regionaalhaigla intensiivravi osakonnas. Olen pikalt töötanud sisehaiguste osakonnas ja on ka kogemust töötervishoiu erialal, aga minu kirg on olla pereõde, kellena nüüdseks olen töötanud 4 aastat. Olen veendunud, et õde ei ole ainult arsti käepikendus, vaid võrdväärne koostööpartner ja õendusteaduses kõrghariduse omanik. Ma olen äärmiselt abivalmis ja lahendustele orienteeruv inimene ja proovin aidata patsienti saada tema soovitud ja vajaminevat abi ka siis, kui see ületab minu kohustuste piiri.

    Angelina

    Pereõde (lapsehoolduspuhkusel)

    Eesti keel Vene keel Inglise keel

    Kaisa

    Pereõde

    Eesti keel Inglise keel Vene keel

    Minu töökogemus meditsiinisektoris sai alguse aastal 2009. Olen töötanud Tallinna Lastehaiglas, Tallinna Kiirabis, Signe Alliksoo Perearstipraksises ning Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliinikus. Iga valdkond on andnud mulle väärtusliku kogemuse töötamaks eri vanuses ning tervisemuredega inimestega. Mulle meeldib, et iga päev on võimalus õppida midagi uut ja põnevat, kuna meditsiin pakub lõputut enesearendamise võimalust. Tunnen kogu südamest head meelt, kui patsient on minu tehtud tööga rahul ning saab oma murele abi.

    Kairi

    Pereõde / ämmaemand

    Eesti keel Inglise keel Vene keel

    2020. a jaanuaris lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanduse eriala. Mind võib leida sünnitusmajas nii sünnitustoast kui ka sünnitusjärgsest palatist, kus püüan pakkuda naisele ja perele just neile sobivat tuge hakkama saada elu kõige imelisema ja maagilisema ülesandega. 2021. a mais alustasin tööd Dr Tomsoni Perearstikeskuses, et toetada naisi läbi terve elukaare, jagada nende rõõme, muresid ja mõtteid ning nõustades vajadusel kogu perekonda. Samaaegselt püüan end pidevalt täiendada, hetkel olen avastamas toitumisnõustamise kirevat maailma.

    Keiu

    Pereõde /vastutav õde

    Eesti keel Inglise keel Vene keel

    Esimesed sammud meditsiinis tegin juba lapsena, kui kõik mu nukud ja kaisukarud said ravitud. 2005. aastal lõpetasin õendusteaduse eriala Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Olen töötanud LTKH SM keskuses, PERHis erakorralise meditsiini osakonnas, SA Tallinna Lastehaigla erakorralise meditsiini osakonnas ja viimased aastad riigisektoris. Oma töös pean oluliseks patsiendipõhist lähenemist ning vaimse tervise võimalikele kaebustele tähelepanu pööramist. Olen abivalmis ja kohusetundlik. Usun headusesse ja sellesse, et kõik mured on lahendatavad.

    Agne

    Pereõde

    Eesti keel Inglise keel Vene keel

    Lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2023.aastal. Eripädevus: jalaravi. Agne on alati abivalmis, ei jäta kunagi patsienti hätta ja näeb probleemide asemel võimalusi.

    Pille

    Pereõde

    Eesti keel Inglise keel Vene keel

    Olen pikaaegsete kogemustega õde ja minu eesmärk on pakkuda patsientidele õigeaegset ja kiiret õendusabi. Õe eriala omandasin Tartu Meditsiinikoolis, mille lõpetasin 1993. aastal. Sellele järgnes tasemeõpe Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse erialal, mille lõpetasin 2004. aastal. Oma praktilised kogemused olen omandanud kiirabis- töötades brigaadijuhina ning erakorralise meditsiini ja röntgenoloogia osakondades. Need kogemused on andnud mulle hulgaliselt oskusi ja teadmisi tööks patsientidega ja mis kõige tähtsam- oskust “näha nähtamatut”. Suurimaks väljakutseks loen perioodi Eurovisiooni lauluvõistlusest Eestis, kus olin ainus vastutav tervishoiutöötaja kuu aja vältel. Kuna minu suur unistus juba lapsepõlvest oli saada arstiks, siis nüüd, olles iseseisev õde, teen oma tööd suure pühendumusega ja rõõmustan koos tervenenud patsientidega, kes on oma tervise eest hoolitsemise minu kätte usaldanud.

    Kersti

    Kliiniline assistent

    Eesti keel Inglise keel Vene keel

    Teen oma tööd süda täis hoolivust, austust ja rõõmu. Olen perearstikeskuses igakülgselt abiks nii perearstidele kui ka pereõdedele, et nemad saaksid pühenduda patsientide aitamiseks.

    Darja

    Füsioterapeut

    Eesti keel Inglise keel Vene keel

    Olen lõpetanud Tartu Ülikooli 2022. aastal füsioteraapia erialal ning tegelen inimeste liigutuste funktsiooni hindamise ja taastamisega. Minu töö põhieesmärk on aidata leida lahendust erinevatele skeletilihas- kui ka närvisüsteemi probleemidele ning võimalikult kiirelt ja efektiivselt inimest normaalsesse elu ja töökeskkonda naasta. Olen töökogemuse omandanud nii ambulatoorses, kui ka statsionaarses taastusravis, kus olen käsitlenud haigusi erineva raskusastmega.