Vaktsineerimised IV korrusel perearstikeskuse uues asukohas! | Registreeri patsiendiks

Slider

Inimesed

Perearst dr. Riina Tomson

Lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatria erialal 1988. aastal. Perearstiks spetsialiseerunud 2001-2004. aastal. Endiselt südamelähedane on töö lastega.

Keeled:     

Perearst dr. Marge Leetma   

Perearst dr. Kadi Tomson

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2014.aastal. 2014-2020 töötanud Soome Vabariigis üle 15 tervisekeskuses ja maakonna- ning ülikoolihaiglate erakorralise meditsiini osakonnas vastutava valvearstina, omades laia kogemust erakorraliste ja ägedate situatsioonide lahendamisel, jätkan siiani valvetööd erakorralises meditsiinis Soomes, tegelen haavade ja erinevate kirurgiliste ning günekoloogiliste protseduuridega. TÜ peremeditsiini residentuur lõpetatud 2020.aastal.

Keeled:   

Peremeditsiini resident dr. Merilin Mitt

Merilin lõpetas TÜ arstiteaduskonna aastal 2014, seejärel töötas 5,5 aastat Soomes ja alustas 2020 õpinguid Tartu Ülikoolis Peremeditsiini erialal ning Dr.Tomson Perearstikeskus on tema kodubaas. Loodus ja sportimine on tema jaoks peamised abilised keha ja vaimu hoidmisel.

Keeled: 

Pereõde Mariliis

Minu jaoks on õendus järjepidev protsess, mille olulisteks komponentideks on empaatia, hoolivus, patsiendikesksus ja inimesi austav ning soe suhtlusviis, mida ka igapäevaselt oma töös järgin. Oma tööd olen alati teinud suure südamega ja valitud eriala on osa minu elustiilist. Lõpetasin 2019. aasta suvel Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Õenduse õppetooli. Pereõena olen töötanud natukene üle aasta.
 
Keeled:     
 

Pereõde Kristina Topkina  

Pereõde Karmo

Asusin 2010.aastal Kiirabisse tööle parameedikuna, kuid seoses kasvava huviga meditsiinivaldkonna vastu, astusin sisse Tallinna Tervishoiukõrgkooli õe erialale, mille lõpetasin aastal 2016. Alates 2017. aastast olen töötanud Tallinna Kiirabis õde-brigaadijuhina, läbinud erinevaid koolitusi ja iseseisvat lisaõpet. Oma tähtsaimaks omaduseks pean sõbralikkust ja empaatiavõimet. Minuga on lihtne suhelda ja koos leiame probleemile ka lahenduse.

Keeled:     

Pereõde Liliana

Lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 2021.aastal. Varasemad töökogemused on olnud Synlabis protseduuriõena. Olen verd võttes hella käega ja saan hakkama ka kõige pisemate patsientidega. Olen töötanud Tomson Tervisekeskuses alates juunist 2020. Oma töös pean oluliseks empaatilist suhtlusviisi patsientidega, patsiendikesksust, sõbralikkust, hoolivust ja ausust. Olen loomu poolest heatahtlik, sõbralik ja hooliv.

Keeled:     

Pereõde Kaisa Ristol  

Pereõde Kairi Ansper 

Pereõde Karin

Karin on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 2011. aastal. Peale seda töötas ta pikalt dr Riina Tomsoni pereõena ja praegu võib temaga aeg-ajalt kohtuda ka dr Tomsoni perearstikeskuses. Karin on inimesena ja oma töös aus, hooliv ja kohusetundlik. Peale töö meeldib talle end proovile panna sporti tehes ja seiklusrikkaid reise ette võttes.

Keeled: