Registreeri patsiendiks

Slider

Inimesed

Perearst Riina Tomson

Lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatria erialal 1988. aastal. Perearstiks spetsialiseerunud 2001-2004. aastal. Endiselt südamelähedane on töö lastega.

Keeled:     

Perearst Kadi Tomson

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2014.aastal. 2014-2020 töötanud Soome Vabariigis üle 15 esmatasandi tervisekeskuses üldarstina ja maakonna- ning ülikoolihaiglate erakorralise meditsiini osakonnas vastutava valvearstina, omades laia kogemust erakorraliste ja ägedate situatsioonide lahendamisel, samuti tegelen haavade erinevate protseduuridega. TÜ peremeditsiini residentuur lõpetatud 2020.aastal.

Keeled:   

Perearst Merilin Mitt

Merilin lõpetas TÜ arstiteaduskonna aastal 2014, seejärel töötas 5,5 aastat Soomes ja alustas 2020 õpinguid Tartu Ülikoolis Peremeditsiini erialal ning Dr.Tomson Perearstikeskus on tema kodubaas. Loodus ja sportimine on tema jaoks peamised abilised keha ja vaimu hoidmisel.

Keeled: 

Pereõde Mariliis Mehik

Minu jaoks on õendus järjepidev protsess, mille olulisteks komponentideks on empaatia, hoolivus, patsiendikesksus ja inimesi austav ning soe suhtlusviis, mida ka igapäevaselt oma töös järgin. Oma tööd olen alati teinud suure südamega ja valitud eriala on osa minu elustiilist. Lõpetasin 2019. aasta suvel Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Õenduse õppetooli. Pereõena olen töötanud natukene üle aasta.
 
Keeled:     
 

Pereõde Karmo Kuusküll

Asusin 2010.aastal Kiirabisse tööle parameedikuna, kuid seoses kasvava huviga meditsiinivaldkonna vastu, astusin sisse Tallinna Tervishoiukõrgkooli õe erialale, mille lõpetasin aastal 2016. Alates 2017. aastast olen töötanud Tallinna Kiirabis õde-brigaadijuhina, läbinud erinevaid koolitusi ja iseseisvat lisaõpet. Oma tähtsaimaks omaduseks pean sõbralikkust ja empaatiavõimet. Minuga on lihtne suhelda ja koos leiame probleemile ka lahenduse.

Pereõde Liliana Hõrak

Õpib Tallinna Tervishoiu kõrgkoolis õeks, liitus Dr.Tomsoni meeskonnaga juunikuust 2020.