Saadaval puugivaktsiin | Registreeru emakakaelavähi sõeluuringule

riba

Inimesed

Perearst/tervisekeskuse juht dr. Kadi Tomson

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2014.aastal ja peremeditsiini residentuuri 2020.aastal, 2022 MBA kraad TalTechist. 2014-2021 töötanud Soome Vabariigis üle 15 tervisekeskuses ja maakonna- ning ülikoolihaiglate erakorralise meditsiini osakonnas vastutava valvearstina, omades laia kogemust erakorraliste ja ägedate situatsioonide lahendamisel. Tallinna Perearstide Seltsi juhatuse liige.

Usun, et iga inimest on võimalik aidata just temale sobival viisil.

Keeled:   

Perearst/tervisekeskuse juht dr. Riina Tomson

Lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatria erialal 1988. aastal. Perearstiks spetsialiseerunud 2001-2004. aastal. Endiselt südamelähedane on töö lastega.

Keeled:     

Perearst dr. Marge Leetma

Lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli pediaatria erialal 1989. aastal. Perearsti residentuuri läbinud eksternina 2009. aastal. Üks lõbus töine episood. Küll töö kiidab tegijat. 

Keeled:     

Perearst dr. Anna Makina

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016. aastal ning TÜ peremeditsiini residentuuri 2019. aastal.  Peremeditsiinis olen töötanud alates 2016. aastast. Omandan igal võimalusel uusi erialaseid teadmisi ja oskuseid. Tegelen igas vanuses patsientidega. Mulle erilist huvi pakkuvad valdkonnad on sisehaigused, naistehaigused, pediaatria ning vaimse tervisega seotud küsimused.

Keeled: 

Peremeditsiini resident dr. Merilin Mitt

Merilin lõpetas TÜ arstiteaduskonna aastal 2014, seejärel töötas 5,5 aastat Soomes ja alustas 2020 õpinguid Tartu Ülikoolis Peremeditsiini erialal ning Dr.Tomson Perearstikeskus on tema kodubaas. Loodus ja sportimine on tema jaoks peamised abilised keha ja vaimu hoidmisel.

Keeled: 

Peremeditsiini resident dr. Dagmar Rüütel

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1998. aastal, edasi internatuuri ja kliinilise farmakoloogia residentuuri. Töötanud meditsiinivaldkonnas nii riigisektoris kui ka erasektoris. Alates 2021. aastast Tartu Ülikooli peremeditsiini resident.

Keeled:    

305805837_769282711183327_7138618715848783093_n

Peremeditsiini resident dr. Kati Koost

Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2019. aastal. Õpingute ajal töötasin Ida-Tallinna Keskhaigla erakorralise meditsiini osakonnas abiõe ja abiarstina. Ülikooli lõpetamise järel töötasin pool aastat Eestis tervisekeskuses ning seejärel Soomes tervisekeskuses, laste nõuandlas ja erakorralise meditsiini osakonnas vastutava valvearstina. Tegelen erinevas vanuses patsientidega ja ka pisikirurgiaga. Usun, et inimene saab palju ise ära teha oma tervise heaks ja koostöös perearstiga õnnestub alati leida kõigile osapooltele sobiv lahendus.
 
Keeled:     
 

Pereõde Kristina  

Lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli aastal 2016, õenduse erialal. Olin töötanud 5 aastat Tallinna Lastehaiglas vastsündinute ja imikute osakonnas ning Tallinna Laste Turvakeskuses. 2020 aastast töötan pereõena. Olen sõbralik, abivalmis ja hooliv.

Keeled: 

Pereõde Margarita

Lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 2012  aastal. Praktiseerisin PERHis üld – ja onkokirurgia osakonnas ja  Verekeskuses, kuid juba aastast 2013 olen leidnud, et just pereõendus on kõige ägedaim tervishoiu haru, kus saab pidevalt täiendada oma teadmiste pagasit, seetõttu on see töö mulle hetkel kõige südamelähedasem.

Keeled:     

Pereõde Aljona

Olen alustanud oma õe karjääri aastal 2005 Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli astumisega ja juba 2006. aastal algas praktiline osa Põhja-Eesti Regionaalhaigla intensiivravi osakonnas. Olen pikalt töötanud sisehaiguste osakonnas ja on ka kogemust töötervishoiu erialal, aga minu kirg on olla pereõde, kellena nüüdseks olen töötanud 4 aastat. Olen veendunud, et õde ei ole ainult arsti käepikendus, vaid võrdväärne koostööpartner ja õendusteaduses kõrghariduse omanik. Ma olen äärmiselt abivalmis ja lahendustele orienteeruv inimene ja proovin aidata patsienti saada tema soovitud ja vajaminevat abi ka siis, kui see ületab minu kohustuste piiri.

Keeled:     

Pereõde Angelina (lapsehoolduspuhkusel)

 

Keeled:     

Pereõde Kaisa (lapsehoolduspuhkusel)

Minu töökogemus meditsiinisektoris sai alguse aastal 2009. Olen töötanud Tallinna Lastehaiglas, Tallinna Kiirabis, Signe Alliksoo Perearstipraksises ning Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliinikus. Iga valdkond on andnud mulle väärtusliku kogemuse töötamaks eri vanuses ning tervisemuredega inimestega. Mulle meeldib, et iga päev on võimalus õppida midagi uut ja põnevat, kuna meditsiin pakub lõputut enesearendamise võimalust. Tunnen kogu südamest head meelt, kui patsient on minu tehtud tööga rahul ning saab oma murele abi.

Keeled:     

Pereõde-ämmaemand Kairi

2020. a jaanuaris lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanduse eriala. Mind võib leida sünnitusmajas nii sünnitustoast kui ka sünnitusjärgsest palatist, kus püüan pakkuda naisele ja perele just neile sobivat tuge hakkama saada elu kõige imelisema ja maagilisema ülesandega. 2021. a mais alustasin tööd Dr Tomsoni Perearstikeskuses, et toetada naisi läbi terve elukaare, jagada nende rõõme, muresid ja mõtteid ning nõustades vajadusel kogu perekonda. Samaaegselt püüan end pidevalt täiendada, hetkel olen avastamas toitumisnõustamise kirevat maailma.

Keeled:     

Pereõde Karin (lapsehoolduspuhkusel)

Karin on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 2011. aastal. Peale seda töötas ta pikalt dr Riina Tomsoni pereõena ja praegu võib temaga aeg-ajalt kohtuda ka dr Tomsoni perearstikeskuses. Karin on inimesena ja oma töös aus, hooliv ja kohusetundlik. Peale töö meeldib talle end proovile panna sporti tehes ja seiklusrikkaid reise ette võttes.

Keeled:     

Pereõde Keiu

Esimesed sammud meditsiinis tegin juba lapsena, kui kõik mu nukud ja kaisukarud said ravitud. 2005. aastal lõpetasin õendusteaduse eriala Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Olen töötanud LTKH SM keskuses, PERHis erakorralise meditsiini osakonnas, SA Tallinna Lastehaigla erakorralise meditsiini osakonnas ja viimased aastad riigisektoris. Oma töös pean oluliseks patsiendipõhist lähenemist ning vaimse tervise võimalikele kaebustele tähelepanu pööramist.Olen abivalmis ja kohusetundlik. Usun headusesse ja sellesse, et kõik mured on lahendatavad.

 

 

Keeled:    

Pereõde Tatjana

Töötan õena juba 10 aastat ja omandasin hea kogemuse erinevatest valdkonnadest. Kogu oma karjääri jooksul olen pidevalt tegelenud enesearenguga. Pandeemia ajal olin vaktsineerimise projektijuht ja erahaigla ambulatooriumi vastutava õe asendaja, mis minu jaoks oli huvitav väljakutse. Olen vastutustundlik, abivalmis ja hea suhtleja. Minu hobiks on sport ja reisimine, mis aitavad mul taastada oma ressursi, et saaksin olla veel kasulikum inimeste jaoks.
 

Pereõde Julia

Olen lõpetanud Tallinna Tervishoiu kõrgkooli 2018 aastal.Töötasin 1,5 aastat PERH-is intensiivravi osakonnas. Peale seda olen 5 aastat töötanud pereõena, lisaks viimased pool aastat paralleelselt ka perearstide nõuandeliinil. Mulle meeldib töötada inimestega. Iseloomult olen rahulik, aus ja kohusetundlik. Vaba aega armastan veeta perega, looduses ja vaikuses.
 

Kliiniine assistent Ruth

Olen lõpetamas Tallinna Majanduskooli personalispetsialisti eriala. Mind köidab töö inimestega.Olen abivalmis ja kohusetundlik.Tervisekeskuses tervitan patsiente/kliente esimesena mina.
 

Pereõde Anastasia