Saadaval puugivaktsiin | Registreeri patsiendiks

riba

Inimesed

Perearst dr. Riina Tomson

Lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatria erialal 1988. aastal. Perearstiks spetsialiseerunud 2001-2004. aastal. Endiselt südamelähedane on töö lastega.

Keeled:     

Perearst dr. Marge Leetma

Lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli pediaatria erialal 1989. aastal. Perearsti residentuuri läbinud eksternina 2009. aastal. Üks lõbus töine episood. Küll töö kiidab tegijat. 

Keeled:     

Perearst dr. Kadi Tomson

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2014.aastal. 2014-2021 töötanud Soome Vabariigis üle 15 tervisekeskuses ja maakonna- ning ülikoolihaiglate erakorralise meditsiini osakonnas vastutava valvearstina, omades laia kogemust erakorraliste ja ägedate situatsioonide lahendamisel. Tegelen ka haavade ja erinevate kirurgiliste ning günekoloogiliste protseduuridega. TÜ peremeditsiini residentuur lõpetatud 2020.aastal.

Usun, et iga inimest on võimalik aidata just temale sobival viisil.

Keeled:   

Perearst dr. Anna Makina

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016. aastal ning TÜ peremeditsiini residentuuri 2019. aastal.  Peremeditsiinis olen töötanud alates 2016. aastast. Omandan igal võimalusel uusi erialaseid teadmisi ja oskuseid. Tegelen igas vanuses patsientidega. Mulle erilist huvi pakkuvad valdkonnad on sisehaigused, naistehaigused, pediaatria ning vaimse tervisega seotud küsimused.

Keeled: 

Peremeditsiini resident dr. Merilin Mitt

Merilin lõpetas TÜ arstiteaduskonna aastal 2014, seejärel töötas 5,5 aastat Soomes ja alustas 2020 õpinguid Tartu Ülikoolis Peremeditsiini erialal ning Dr.Tomson Perearstikeskus on tema kodubaas. Loodus ja sportimine on tema jaoks peamised abilised keha ja vaimu hoidmisel.

Keeled: 

Peremeditsiini resident dr. Dagmar Rüütel

Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1998. aastal, edasi internatuuri ja kliinilise farmakoloogia residentuuri. Töötanud meditsiinivaldkonnas nii riigisektoris kui ka erasektoris. Alates 2021. aastast Tartu Ülikooli peremeditsiini resident.

Keeled:    

Pereõde Regina

Regina on kogenud medõde, kes on töötanud erakorralises meditsiinis, õendushoolduses ja kirurgia- ning traumaõena nii Eestis kui Soomes.
 
Keeled:    
 

Pereõde Kristina  

Lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli aastal 2016, õenduse erialal. Olin töötanud 5 aastat Tallinna Lastehaiglas vastsündinute ja imikute osakonnas ning Tallinna Laste Turvakeskuses. 2020 aastast töötan pereõena. Olen sõbralik, abivalmis ja hooliv.

Keeled: 

Pereõde Margarita

Lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 2012  aastal. Praktiseerisin PERHis üld – ja onkokirurgia osakonnas ja  Verekeskuses, kuid juba aastast 2013 olen leidnud, et just pereõendus on kõige ägedaim tervishoiu haru, kus saab pidevalt täiendada oma teadmiste pagasit, seetõttu on see töö mulle hetkel kõige südamelähedasem.

Keeled:     

Pereõde Aljona

Olen alustanud oma õe karjääri aastal 2005 Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli astumisega ja juba 2006. aastal algas praktiline osa Põhja-Eesti Regionaalhaigla intensiivravi osakonnas. Olen pikalt töötanud sisehaiguste osakonnas ja on ka kogemust töötervishoiu erialal, aga minu kirg on olla pereõde, kellena nüüdseks olen töötanud 4 aastat. Olen veendunud, et õde ei ole ainult arsti käepikendus, vaid võrdväärne koostööpartner ja õendusteaduses kõrghariduse omanik. Ma olen äärmiselt abivalmis ja lahendustele orienteeruv inimene ja proovin aidata patsienti saada tema soovitud ja vajaminevat abi ka siis, kui see ületab minu kohustuste piiri.

Keeled:     

Pereõde Olga 

Lõpetasin 2008. aastal Tallinna Tervishoiu Kõrgooli ja alates sellest ajast olen töötanud õde -brigaadijuhina kiirabis. Töötasin ka vaimsete häiretega inimestega ja õpetasin Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilasi. Pereõena töötamist alustasin alles hiljuti, kuid mul on väga suur kogemus meditsiinis. Ma saan teid aidata erinevates olukordades ja võite alati võtta minuga ühendust. Koos leiame me kindlasti lahenduse!

Keeled:     

Pereõde Kaisa (lapsehoolduspuhkusel)

Minu töökogemus meditsiinisektoris sai alguse aastal 2009. Olen töötanud Tallinna Lastehaiglas, Tallinna Kiirabis, Signe Alliksoo Perearstipraksises ning Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliinikus. Iga valdkond on andnud mulle väärtusliku kogemuse töötamaks eri vanuses ning tervisemuredega inimestega. Mulle meeldib, et iga päev on võimalus õppida midagi uut ja põnevat, kuna meditsiin pakub lõputut enesearendamise võimalust. Tunnen kogu südamest head meelt, kui patsient on minu tehtud tööga rahul ning saab oma murele abi.

Keeled:     

Pereõde-ämmaemand Kairi

2020. a jaanuaris lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanduse eriala. Mind võib leida sünnitusmajas nii sünnitustoast kui ka sünnitusjärgsest palatist, kus püüan pakkuda naisele ja perele just neile sobivat tuge hakkama saada elu kõige imelisema ja maagilisema ülesandega. 2021. a mais alustasin tööd Dr Tomsoni Perearstikeskuses, et toetada naisi läbi terve elukaare, jagada nende rõõme, muresid ja mõtteid ning nõustades vajadusel kogu perekonda. Samaaegselt püüan end pidevalt täiendada, hetkel olen avastamas toitumisnõustamise kirevat maailma.

Keeled:     

Pereõde Karin

Karin on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 2011. aastal. Peale seda töötas ta pikalt dr Riina Tomsoni pereõena ja praegu võib temaga aeg-ajalt kohtuda ka dr Tomsoni perearstikeskuses. Karin on inimesena ja oma töös aus, hooliv ja kohusetundlik. Peale töö meeldib talle end proovile panna sporti tehes ja seiklusrikkaid reise ette võttes.

Keeled:     

Pereõde Ilona

Õenduses olen alates 1987.a, lõpetasin Tallinna Meditsiinikooli. Asusin tööle Tallinna Lastehaiglasse lasteõena, kus töötasin ligi 20 aastat. 2010.a lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe erialal. Alates 2013.a töötasin ITK Magdaleena üksuses reumatoloogia osakonnas. Pereõenduses olen alates 2020.a Endiselt südamelähedane on töö lastega. Ma olen hooliv ega ole ükskõikne inimeste tervisemurede suhtes.

Keeled: