• Dr. Tomson
  Perearstikeskus

  Perearstikeskus Tallinnas Valukoja 7
  Ülemiste Tervisemajas.

  Uudised ja teated

  Vaata vanemaid +

  Mida teha
  haigestumise korral?

  Soovin
  patsiendiks

  Patsiendi vastuvõtt

  Meditsiinilised
  protseduurid

  Töövõimetusleht

  Tervisetõendid

  Patsientide tagasiside

  Alati julgen murega pöörduda, personal on abivalmis ja suhtumine minusse on hea! Saan alati väga kiirelt oma murele lahenduse.

  Tõnis

  Positiivne, vastused alati üllatavalt kiired, koduleht hästi kasutatav

  Diana

  The health center is neat and clean. Everyone I talked with is very attentive and helpful. I felt care, friendly communication and trust with one who takes care of me during procedures.
  I always got help and advice I needed (even more than I expected).

  Mark

  Tomsoni Perearstikeskus on lihtsalt suurepärane! Arstid ja personal on alati sõbralikud ning hoolivad. Nad võtavad aega, et mind ära kuulata ja selgitavad kõike arusaadavalt. Iga kord, kui ma olen abi vajanud, on nad olnud seal minu jaoks. Tunnen end nende juures hästi hoituna ja kindlana, et mu tervis on heades kätes.

  Malle

  Dr. Tomson Perearstikeskus.
  Oled heades kätes.

  Meie eesmärk on pakkuda parimat võimalikku meditsiinilist esmatasandi abi nii Tervisekassa kindlustuse raames kui ka kõikidele meie tervisekeskusesse pöördunud patsientidele.

  Oleme pühendunud tervise toetamisele ja hoidmisele igas eluetapis ning usume, et usalduslik suhe patsiendiga on eduka ravi alus.

  Ootame teid Tomson Tervisekeskusesse ja anname endast parima, et tagada teie murele professionaalne ja kiire lahendus. Tomson Tervisekeskuses panustame ühtsele ja heale meeskonnatööle, sest üksi jõuab küll kiiresti, aga koos jõuab kaugele.

  Asukoht

  Terviseblogi

  Tomson Perearstikeskuse lahtioleku ajad Seoses puhkustega on Tomson Perearstikeskuse avamisajad sellel nädalal: 15.07. 08:00 -
  Ultraheliuuringud Ülemiste Tervisemajas Achme Diagnosticsis Võimalik nii perearsti saatekirjaga kui ise uuringule registreerides Ülemiste Tervisemajas
  Kõhu- ja vaagnapiirkonna ultraheliuuring Enne siseelundite (maksa, kõhunäärme, sapipõie, põrna) uuringut ärge sööge 4-6 tundi Kui
  Ülemiste Citys käib parasjagu vilgas ehitustegevus. Korraga ja peaaegu kõrvuti on kerkimas Ülemiste City jaoks
  Blogisse