Registreeru emakakaelavähi sõeluuringule

riba

Vastuvõtt

Oleme avatud E-R 8-18.00*

* Kolmapäeviti 13.30-14.00 toimub personali koosolek. Sel ajal telefonile ei vastata. Vabandame ebamugavuste pärast!

Esimesel haigestumise päeval nõustab teid telefoni teel pereõde, kes hindab tervislikku seisundit, annab soovitused koduseks raviks ja leiab teile seejärel sobiva aja pereõe või arsti vastuvõtule. Oleme üks meeskond ja ka pereõe vastuvõtule registreerides saab vajadusel tulla arst patsienti konsulteerima.
Kui vajate haigestumise korral haiguslehte või oma lapse haigestumise korral hoolduslehte, siis palun võtke perearstikeskusega ühendust töölt puudumise esimesel päeval. Hilisema pöördumise korral me töövõimetuslehte tagantjärele vormistada ei saa.

Info ajutise töövõimetuse hüvitiste kohta leiate haigekassa kodulehelt: tervisekassa.ee/kindlustatule/hyvitised

Arsti ja pereõe vastuvõtule tuleb end alati eelnevalt registreerida. 
Mitme pereliikmega arstile tulles palume panna vastuvõtuaeg igale pereliikmele.

Oma perearsti asemel võib teid vastu võtta ka teine perearst, asendusarst või arst-resident.  Patsiendi murele õigeaegse ja professionaalse abi pakkumine on meile esmatähtis.

Vastuvõtule mitteilmumisest palume kindlasti eelnevalt teatada, korduvalt mitteteatamise ja mitteilmumise korral on Perearstikeskusel õigus nõuda trahvi summas 20€.

Korduvretsepte pikendatakse kolme tööpäeva jooksul. Palume aegsasti üle vaadata ja teada anda, kui ravimid on lõppemas, eriti kui tulemas on nädalavahetus või pikemad pühad.

E-mailidele vastamine toimub viie tööpäeva jooksul. Kiireloomuliste probleemidega palume kontakteeruda telefoni teel. Kui telefoni teel meid kätte ei saa, siis palume siiski saata e-mail oma küsimusega ja vastame esimesel võimalusel.

Analüüse saab anda kl 8.00 – 15.30.

Röntgen on avatud E,K, N, R 8-16, T 8:30-17:30

Perearstikeskuse töövälisel ajal saab nõu PEREARSTI NÕUANDE TELEFONILT 1220

Vastuvõtuajad